Siedziba firmy: Graniczna 38A, Kęty

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą stroną internetową.

 

Nasza firma mieści się w małej miejscowości Kęty. Zakład jest nowo wybudowanym obiektem wyposażonym w nowoczesny park maszyn, co czyni nasze produkty dokładniejsze i dopracowane w każdym calu. Od samego początku działalności postawiliśmy na jak najwyższą jakoś świadczonych usług, stosujemy maszyny do nowoczesnej obróbki kamienia.

 W czasie prowadzenia naszej firmy nawiązaliśmy współprace z wiodącymi producentami i dostawcami surowca, dzięki temu możemy zaoferować trwałe sprawdzone produkty. Zespół naszej firmy jest z wieloletnim doświadczeniem oraz zaangażowany w swoja prace dla tego zawsze wywiązujemy się ustalonego terminu. 

W skład naszej oferty, oprócz samych nagrobków, wchodzą także liczne akcesoria nagrobkowe. Są one dobrane tak, by bezproblemowo można było je połączyć z wybranymi wzorami pomników. Są to zarówno akcesoria wykonywane z granitu, jak misy nagrobne, lampiony nagrobne oraz książki nagrobkowe, ale też różnego rodzaju ozdoby, takie jak krzyże czy podobizny świętych.

 U nas można zaczerpnąć fachowej porady bo każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dostosowując się do konkretnych oczekiwań klienta. Działamy kompleksowo, przedmiotem naszej działalności jest produkcja i montaż w przypadku zainteresowania naszą oferta prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mail

NASZ PARK MASZYN

NASZE BIRUO ORAZ WYSAWKA NASZYCH POMNIKÓW - BULOWICE NAPRZECIW CMENTARZA

ZOBACZ NASZE DODATKI

WAZONY I LATARKI